Ślub to wyjątkowa chwila w życiu. Jest zakończeniem pewnego etapu i wkroczeniem w nowy, dzielony z drugą osobą. Oczekiwania co do kreacji ślubnych są bardzo wysokie. Nie można się temu dziwić: liczne filmy romantyczne ze scenami ślubnymi pobudzają wyobraźnię i podnoszą wymagania przyszłych panien młodych. Na szczęście projektanci kreacji ślubnych stają na wysokości zadania i oferują ogromny ich wybór.

Najwięcej zaoferować mogą w kwestii kreacji panny młodej – w końcu to ona przykuwa zwykle całą uwagę gości. Suknie ślubne różnią się między sobą krojem, długością, kolorem, ozdobami. Kobiety pewne siebie odnajdą się w wyrazistych, odważnych kreacjach. Nieregularny dół sukni, wyraziste koronki, głęboki dekolt, mocno wycięte plecy to tylko część możliwości. Dodatkowo suknie ślubne zawsze można zaprojektować samemu. Niesie to ze sobą zazwyczaj większe koszty, ale z drugiej strony wiąże się z ogromną satysfakcją. Nic nie zastąpi uczucia, jakie towarzyszy pannie młodej, gdy przy ołtarzu stoi w sukni ze swych marzeń. Kobiety skromne i mniej pewne siebie najlepiej wyglądać będą w sukniach o pastelowych odcieniach lub najprostszych – białych.

Minimalna ilość koronek i prosty krój dodatkowo podkreślą charakter panny młodej. Z kolei romantyczki najlepiej poczują się w sukniach niczym z bajki o Kopciuszku. Szeroko rozkloszowana, z długim trenem i fantazyjnymi, ale jednocześnie delikatnymi zdobieniami – to iście baśniowa kreacja. Najważniejsza zasada: najefektowniej wyglądają te suknie, które pasują do kobiety. I w takich czujemy się najlepiej.